top of page

Švenčionių vaistažolės

Fitoterapijos ekspertai nuo 1883 m.

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje, veikiantis ir puoselėjantis tradicijas daugiau nei šimtą metų.

Nedidelė vaistažolių supirkimo įmonėlė, pradėjusi savo veiklą 1883 m. – šiandien – „Švenčionių vaistažolių“ fabrikas – šiuolaikinę technologinę ir laboratorinę įrangą turinti vaistažolių perdirbimo įmonė, apdovanota daugybe įvertinimų bei sertifikatų, gamina vaistažolių arbatas ir maisto papildus. Aukščiausios kokybės produkciją tiekiame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Prancūzijos, JAV, Japonijos, Ukrainos, Armėnijos, Azerbaidžano bei Uzbekistano rinkoms.

TRADICIJOS

Lietuva turtinga vaistažolių rūšių įvairove, kurią lemia palanki geografinė padėtis. Regiono laukuose, miškuose, pievose gausu įvairių vaistingųjų augalų. Pati gamta padėjo sukurti šiam kraštui būdingą verslo rūšį – vaistažolių rinkimą. Seniau lietuviai aktyviai dalyvaudavo vaistažolių rinkime, jas maišydavo ir naudodavo gydymui. Vaistažolės buvo medicinos pagrindas, todėl tradicinių vaistų išmanymas ir arbatos mišinių naudojimo išmanymas yra vaistažolių pramonės pagrindas Lietuvoje.

VIZIJA

 

Gyvenimą mieste nuolat lydi stresas, nesibaigiantys darbai ir rutina, užterštumas, laiko sau trūkumas.
Ne taip dažnai, kaip norėtųsi, turime galimybę pabūti gamtoje, pasisemti iš jos jėgų.
Vis dėlto populiarėjant sveikos gyvensenos idėjoms vis aktualesnis tampa organizmo stiprinimas pasitelkiant natūralius gamtos išteklius.

Vaistažolių vartojimo tradicijos ir naujos technologijos leidžia išlaikyti aukštus standartus visose mūsų verslo srityse. Stipri Švenčionių vaistažolių fabriko mokslininkų ir kvalifikuotų specialistų komanda kuria unikalią, ypač aukštos kokybės produkciją, arbatas, masto papildus ir kt.
Siekiame, kad amžių išmintis, tradicijos bei gamtos turtai – vaistiniai augalai – taptų prieinami kiekvienam.

Kontaktai

UAB "Švenčionių vaistažolės"

Adutiškio g. 3, LT-18110 Švenčionys

Tel. +370 387 66 470

el.p. info@etnoarbata.lt

bottom of page