Apie ŠVF

Herbal Remedies

Gyvenimą mieste nuolat lydi stresas, nesibaigiantys darbai ir rutina, užterštumas, laiko sau trūkumas.
Ne taip dažnai, kaip norėtųsi, turime galimybę pabūti gamtoje, pasisemti iš jos jėgų.
Vis dėlto populiarėjant sveikos gyvensenos idėjoms vis aktualesnis tampa organizmo stiprinimas pasitelkiant natūralius gamtos išteklius.

Vaistažolių vartojimo tradicijos ir naujos technologijos leidžia išlaikyti aukštus standartus visose mūsų verslo srityse. Stipri Švenčionių vaistažolių fabriko mokslininkų ir kvalifikuotų specialistų komanda kuria unikalią, ypač aukštos kokybės produkciją, arbatas, masto papildus ir kt.
Siekiame, kad amžių išmintis, tradicijos bei gamtos turtai – vaistiniai augalai – taptų prieinami kiekvienam.

Švenčionių vaistažolės

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje, veikiantis ir puoselėjantis tradicijas daugiau nei šimtą metų.

Nedidelė vaistažolių supirkimo įmonėlė, pradėjusi savo veiklą 1883 m. – šiandien – „Švenčionių vaistažolių“ fabrikas – šiuolaikinę technologinę ir laboratorinę įrangą turinti vaistažolių perdirbimo įmonė, apdovanota daugybe įvertinimų bei sertifikatų. Aukščiausios kokybės produkciją tiekiame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Armėnijos, Azerbaidžano, Uzbekistano, Didžiosios Britanijos, Airijos, Prancūzijos, JAV bei Japonijos rinkoms.

Siūlome platų savo produkcijos asortimentą, arbatų bei skystų produktų fasavimo paslaugas, taip pat galime pagaminti ir unikalius produktus su įmonių logotipais.

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – tai laiko patikrinta kokybė nuo 1883 m.

4 Svencioniu vaistazoliu fabrikas pakavi
3 Svencioniu vaistazoliu fabrikas 1970 m