top of page

GAMYBA

Kaip pirmaujanti produktų gamintoja Baltijos regione, dirbanti su naujausiomis žinomų pasaulio kompanijų „IMA“, „OMAG“, „FUSO“ arbatos pakavimo linijų technologijomis, išsaugojome šimtametes vaistažolių produktų gamybos tradicijas.

DSC_7242.jpg

PROCESAI

Visas gamybos procesas prasideda nuo vaistažolių surinkimo bei supirkimo. Tuomet seka  I kokybės kontrolės etapas, rankinis perrinkimas, maišymas, II kokybės kontrolės etapas, supakavimas ir logistika. 

proc1.png

Mūsų įmonė yra orientuota į gamybos ir gamybos procesų ekologiškumą. Esame įsipareigoję nenaudoti žaliavų su genetiškai modifikuotais organizmais (GMO), kurie gali sukelti alergines reakcijas, neigiamai paveikti žmonių sveikatą ir neigiamai paveikti laukinę gamtą. Arbatos maišeliai gaminami nenaudojant jokių klijų ar metalinių elementų, o naudojant virvelės techniką, mes išvengiame kenksmingų atliekų jų gaminimo metu. Arbatos maišeliai yra perdirbami ir biologiškai skaidomi. „Švenčionių Vaistažolės“ siekia geriausių rezultatų gaminiuose nuo pradžios iki pabaigos, tokiu būdu mūsų įmonė atsisako plastikinių arbatos dėžių pakuočių ir naudoja atsinaujinančias ir atsakingai įsigytas pakuotes.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Mūsų nepriklausomas kokybės kontrolės skyrius griežtai stebi visus gamybos procesų etapus. Dėl naujausios turimos įrangos kiekviename etape atliekame sudėtingus žolelių, tarpinių produktų ir galutinių produktų kokybės bandymus. Fitocheminiai, radiologiniai ir mikrobiologiniai tyrimai atliekami laikantis pagrindinės Europos farmakopėjos, kitų ES valstybių narių (Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė) farmakopėjos ir Pasaulio sveikatos organizacijos gairių dėl vaistinių augalų medžiagų kokybės gairių. Tai patvirtina ir gamyklos turimi tarptautiniai sertifikatai: ISO22000, ISO9001, GMP, HACCP, ECOagros.

Norintiems daugiau sužinoti apie mūsų fabriką yra sukurtas atskiras puslapis: svfactory.eu

Kontaktai

UAB "Švenčionių vaistažolės"

Adutiškio g. 3, LT-18110 Švenčionys

Tel. +370 387 66 470

el.p. info@etnoarbata.lt

bottom of page